Сьогодні на засіданні Кабінету міністрів Прем'єр-міністр України Віктор Янукович дав доручення створити робочу групу, яка виробила б конкретну модель співпраці уряду і регіонів. Про це повідомляє кореспондент ForUm’у.
Прем'єр відзначив, що керівником групи необхідно вибрати когось з віце-прем'єрів. Пріоритетним регіоном Янукович вважає Крим, оскільки «це територія, в якої багато проблем, не тільки тому що це автономія… але і тому, що там є і Чорноморський флот й інші питання».
«Якщо подивитися на економіку Криму і на кримські міста – вони всі запущені», - пояснив глава уряду.
На думку Януковича. необхідно систематизувати вкладення коштів у розвиток даного регіону.
Ольга Москалюк
