Архiв

В Австрії в ДТП потрапили українські туристи

В Австрії в ДТП потрапили українські туристи

В Австрії в передмісті міста Вілах розбився мікроавтобус.

Внаслідок аварії отримали травми шестеро з восьми жінок - пасажирів мікроавтобуса з України.

Троє отримали дуже серйозні поранення. За повідомленнями поліції, причина аварії поки що невідома. Автобус з'їхав з траси і врізався в дерево, повідомляє «Обком».

Поліцейські вважають, що це сталося внаслідок так званого «секундного сну водія». Сам водій не потерпів.

Це вже третя аварія з українськими туристами за два дні. Напередодні 11 українських туристів потрапили в дорожньо-транспортну подію в Туреччині.