Суспiльство

Севастополь готується до опалювального сезону

В Севастополі до опалювального сезону на сьогодні готові понад 70 відсотків котельних.
Як інформує «УНІАН», про це сьогодні в ефірі регіональної державної ТРК повідомив заступник начальника міського управління житлово-комунального господарства Михайло Гуменний. За його словами, понад 70 відсотків із 146 котельних, які закріплені за комунальними і відомчими підприємствами Севастополя, підготовлено до опалювального сезону 2006-2007 рр. ”Що стосується решти, то до початку опалювального сезону вони також будуть підготовлені, ми не боїмося того, що не зможемо якісь котельні підготувати, екстремальних перешкод немає. Здійснюється плановий ремонт, і ми сподіваємося, що до опалювального сезону, а у нас він починається 1 листопада, дещо пізніше, ніж у всій Україні, він буде завершений”, - сказав він.
Як додав заступник начальника управління, ”хоча на селекторній всеукраїнській нараді і прозвучало, що Севастополь відстає за загальним показником, але це не свідчить про те, що у нас гірше, ніж у інших містах або областях України, - у нас відбувається планова підготовка до зими, показники ці зміняться буквально за станом на 15 серпня”.