Заступниками Міністра палива і енергетики Юрія Бойка призначено Вадима Чупруна, Олексія Шеберстова, Юрія Коврижкіна і Юлія Іоффе.
Чупрун координуватиме питання газового сектора, Іоффе займатиметься вугіллям, Шеберстов - тепловою енергетикою, а Коврижкін займеться атомною енергетикою.
Чупрун раніше займав пост посла України в Туркменістані, а в 2005 році був губернатором Донецької області, передає «УНІАН».
Шеберстов працював у «Донбасенерго», посідав посади міністра енергетики і першого заступника міністра палива і енергетики.
Коврижкін працював на Запорізькій АЕС. В грудні 2002-го призначений віце-президентом НАЕК «Енергоатом».
Іоффе - депутат Верховної Ради останніх чотирьох скликань, був віце-прем'єром. Також є заступником голови Республіканської партії України, яку очолює Бойко.
