Архiв

В Закарпатській області вилучили партію «екстазі»

В селі Сторожниці Ужгородського району Закарпатської області на вулиці затримано громадянина Республіки Польща, у якого вилучено 1015 таблеток “екстазі”.


Про це повідомили в Департаменті у зв'язках з громадськістю МВС України.
Також вчора в Ужгороді Закарпатської області в приміщенні кафе затримано мешканця села з 400 грамами амфетаміна, передає «УНІАН».


В Подільському районі Києва правоохоронці вилучили у двох затриманих чоловіків сильнодіючі лікарські засоби – 3 тис. 210 таблеток “Трайфет», 900 - “Трамадол” і по 300 - “Дімедрол” і “Нормасон”.