Фаб’єн Бартез, що виявився без клубу, заявив L'Equipe, що хотів би грати ще два роки, готовий виїхати з цією метою за кордон і не збирається, поки має практику, відмовлятися від виступів за збірну Франції.
Втім, 35-річний вартовий воріт не виключає, що його плани не здійсняться. В нього, зокрема, не вийшло перейти в «Тулузу», щоб бути ближче до хворої матері. «Тренером не стану ні під яким виглядом», - сказав голкіпер, пише «Про футбол».
