Архiв

Дружина Маккартні не змогла потрапити в будинок

Дружина Маккартні не змогла потрапити в будинок

Дружина Пола Маккартні Хізер Міллс не змогла потрапити в лондонський будинок чоловіка. Охорона особняка в районі Сент-Джонс-Вуд викликала поліцію після того, як охоронець Міллс почав дертися на стіну, повідомляє газета Guardian.

За відомостями таблоїду Daily Mirror Хізер Міллс приїхала до будинку разом з дочкою Беатріс: у подружжя була домовленість про зустріч. Проте їй не вдалося ні увійти до приміщення, ні переговорити з охороною по домофону. Після того, як до особняка прибула, викликана внутрішньою охороною, поліція, Міллс впустили в будинок, передає “Lenta.ru”.

Подружжя Маккартні з весни 2006 року почало шлюборозлучний процес. В даний момент вони проживають окремо. Сер Пол і Хізер Міллс уклали угоду, за якою їхня дочка Беатріс по черзі буватиме з кожним з батьків.