Суспiльство

Київська мерія потурбується про заощадження електроенергії

При Київській міській державній адміністрації створено робочу групу з питань енергозбереження.
Відповідне розпорядження, текст якого розміщено на офіційному сайті КМДА, підписав Київський міський голова Леонід Черновецький.
Відповідно до розпорядження, головою робочої групи призначено управляючого справами - заступника секретаря Київради Анатолія Качура. До складу робочої групи увійшло 17 чоловік.
Робочій групі до 30 вересня ц.р. доручено подати керівництву Київської міської ради висновки щодо пропозицій, наданих НВО “Газтурбомаш”.