Суспiльство

В Херсонській області селяни заробляють більше від городян

За інформацією Головного управління статистики в Херсонській області, у червні поточного року із загальної кількості найманих працівників в області, дані яких можна аналізувати, 32,7% одержували заробітну плату на рівні 496 грн. (прожитковий мінімум, встановлений для працездатної особи).
Як повідомили кореспонденту в Головному управлінні статистики в Херсонській області, по місту Херсон кількість працівників даної категорії становила 26,9% від загального числа, по Каховці – 35,1%, Новій Каховці – 21,3%. Аналогічний показник в таких переважно аграрних районах, як Голопристанський, Каховській, Великолепетиський, Генічеський становив 36,8%, 35,7%, 44,5%, 37,5% відповідно, інформує «УНІАН».
Майже не відстають аграрні райони від м. Херсона і за максимальними зарплатними показниками: якщо в Херсоні більше 1 тис. грн. зарплати одержують 33,9% працівників, в Новій Каховці – 29,1%, в Каховці – 18,5%, то наприклад в Голопристанському районі - 32,7%, Каховському – 27,4% Генічеському – 23,6%, Великолепетиському – 23,1%, Білозерському – 22,9%.
За даними Головного управління економіки Херсонської обласної державної адміністрації, середня заробітна плата за червень 2006 року становила 838,10 грн., що на 9% більше порівняно з травнем поточного року, і на 28,9% більше порівняно з червнем 2005 року.