Суспiльство

Віце-прем'єр представив Бойка апарату міністерства

Віце-прем'єр України Андрій Клюєв у понеділок представив нового міністра палива і енергетики Юрія Бойка апарату міністерства.

"Я впевнений, що під керівництвом Бойка Міністерство палива і енергетики України зможе розвинути те, що було зроблено його попередником, і вийти на нові горизонти", - сказав віце-прем'єр, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Клюєв зазначив, що Бойко "досить успішно керував національною акціонерною компанією Нафтогаз України".

Основні питання, які ставить уряд перед Мінпаливенерго, за словами віце-прем'єра, - підготовка до зими, постачання природного газу в Україну, підготовка пропозицій щодо зміни закону про держбюджет для фінансування тих, що реалізуються, і нових проектів.