В Донецькій області з 1 липня за куріння в громадських місцях оштрафовано 26 громадян.
Як повідомили в Центрі по зв'язках з громадськістю обласного УВС, з 1 липня в Україні почали діяти обмеження на куріння в громадських місцях, які передбачають штрафи від 17 до 85 гривень. При повторному порушенні штраф збільшиться до 85-119 гривень, передає «УНІАН».
Зокрема, в Докучаєвську на 17 гривень оштрафовано 27-річну місцеву мешканку, яка курила в приміщенні поштового відділення.
В ЦГЗ уточнили, що для оплати штрафу закон відводить 15 днів. В разі несплати, повторна постанова відправляється за місцем роботи або ж порушником займається виконавча служба управління юстиції.
