Архiв

В Черкаському кафе торгували саморобним сурогатом

Підпільний цех, в якому виготовляли фальсифікований алкоголь, виявили черкаські податківці в одному з кафе обласного центру.


Про це повідомили в прес-службі ДПА в Черкаській області.
Як мовиться в повідомленні, власниця підпільного виробництва виготовляла горілку, змішуючи етиловий спирт з водою. Отриманий сурогат продавала відвідувачам кафе за ціною 5 грн. за півлітри, передає «УНІАН».


Під час огляду підвального приміщення кафе працівники податкової міліції знайшли 18 літрів рідини прозорого кольору з характерним запахом спирту, на загальну суму близько 180 гривень.


Відносно власниці кафе порушено кримінальну справу.