Суспiльство

Черновецький: Я заберу всі парковки

Київський міський голова Леонід Черновецький має намір перепідопрядкувати всі районні комунальні паркувальні підприємства столичній міськадміністрації.

"Я заберу всі парковки в Київську адміністрацію. Ми починаємо нову програму боротьби з економічною злочинністю, яка впливає на доходи киян. Нам потрібні гроші - їх крадуть на парковці. Я готовий ухвалити рішення хоч завтра розігнати всіх паркувальників, усіх керівників парковок відправити на детектор брехні і звідти - у в'язницю, тому що вони мені набридли", - заявив Черновецький на прес-конференції в п'ятницю, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, це "кардинальне рішення по парковках, де гроші йдуть в основному в кишеню".

Мер також заявив, що "ухвалено рішення і сьогодні воно буде опубліковано, всі підуть на детектор брехні, хай розкажуть, скільки вони крадуть грошей".

При цьому мер також відзначив, що, швидше за все, "доведеться забрати з районів багато бізнесових напрямів".

Міський голова підкреслив, що має намір боротися з шахрайством і на решті комунальних підприємств міста, яких налічується понад 400.

"В цілому ось така політика наводить жах на шахраїв і дає, в результаті, 205% перевиконання бюджету. Шахраї трясуться, і бюджет Києва вдвічі більший ніж було при старій адміністрації. Але це для мене недостатньо - я хочу знати, що кожна копійка врахована", - додав він.