Суспiльство

Вартість проїзду в Києві не підвищилася

Керівництво Києва найближчим часом не має наміру переглядати тарифи на проїзд у міському транспорті. Про це на прес-конференції заявив мер Леонід Черновецький.

« Вартість проїзду не буде підвищена, поки ця тема відпадає, ми знаходитимемо можливість економити, а також збільшуватимемо збори за рахунок реклами в транспорті», - сказав він, передає «Новий Регіон».

Разом з тим, Черновецький заявив про розгул хабарництва у сфері міського транспорту. Йдеться про ситуацію, коли кондуктори громадського транспорту здають не всю виручку за сплачений проїзд.

« Ми починаємо дерти хабарників з великими посадами, які беруть гроші з міської каси», - повідомив мер Києва.