На ForUm’і почалася онлайн-конференція з Светланою Лободою.
Поставити свої запитання ви можете на сторіночці онлайн.
Закінчила Київське естрадно-циркове училище.
Була солісткою в клубній джаз-банді, групі «Капучіно», мюзиклі «Екватор», «ВІА ГРА», півтора року тому почала сольну кар'єру.
У листопаді 2005 року відбулася презентація першого сольного альбому Світлани Лободи «Ти не забудеш». До альбому ввійшли 12 пісень, і 3 кліпи на пісні «Чорно-біла зима», «Я забуду тебе», і заголовну композицію «Ти не забудеш».
У квітні 2006 року в ефіри українських каналів вийшла четверта відеоробота Світлани Лободи - кліп Чорний Ангел, в якому вона знялася разом зі своєю подругою, також колишньою учасницею тріо «ВІА Гра», а нині телеведучою Надією Мейхер.
Світлана Лобода ініціювала акцію «Добрий SMS».
