Не дивлячись на те, що стратегією України є курс євроінтеграції, наша держава поглиблюватиме рівноправну, взаємовигідну співпрацю з Росією і Білоруссю. Про це, як передає кореспондент ForUm’у, в інтерв'ю парламентським журналістам заявив народний депутат, член «Нашої України» Анатолій Кінах.
«Тим більше що з Росією у нас минулого року товарообіг склав 20,3 млрд. дол. Це сотні тисяч робочих місць, а з Білоруссю за 2005 рік товарообіг зріс практично вдвічі», - заявив депутат.
Крім того, Кінах підкреслив, що Росія і Білорусь це наші сусіди. «Як говорить народне прислів'я: добрий сусід набагато краще, ніж далекий родич», - відзначив нардеп.
