В Україні планується заміна елементів розмітки і дорожніх знаків такими, що відповідають європейським стандартам. Про це на прес-конференції у Києві повідомив міністр транспорту і зв'язку України Віктор Бондар.
За його словами, знаки, крім решти всього, повинні нести написи трьома мовами: українською, однією з європейських і - за рішенням місцевої адміністрації - мовою народу або народності, що компактно проживає в цій місцевості, повідомляє «Новий Регіон».
Схоже, Мінтранс - єдине українське відомство, готове виконувати Європейську Хартію захисту регіональних мов.
