Співробітники УБОЗ Головного управління МВС України в Криму встановили факт зловживання посадовим становищем урядовцями Республіканського комітету з земельних ресурсів АРК при виділенні одній з київських фірм землі у Великій Ялті.
Про це повідомили в Центрі громадських зв'язків кримського Главку МВС.
За інформацією ЦГЗ, правоохоронним органам вдалося з'ясувати, що держслужбовці ще в жовтні 2004 року незаконно видали одній з київських фірм дозвіл на землевідведення земельної ділянки в селі Оползнове Сімеїзської сілради Ялти. Площа ділянки склала близько 15 гектарів, вартість - 12,5 млн. грн., передає «УНІАН»
Наразі після проведення слідчих дій і низки експертиз, земельна ділянка, що розташована поряд з санаторієм ”Зорі України” з обігу вилучена.
Слідство триває.
