Народний депутат України, член «Нашої України» Ярослав Князевич ні за яких умов не ввійде до коаліції, в якій буде Партія регіонів. Про це він заявив в інтерв'ю парламентським журналістам, передає кореспондент ForUm’у.
Князевич вважає, що особиста справа кожного народного депутата з фракції «Наша Україна» входити чи не входити в коаліцію. В той же час, він прогнозує, що десятка два-три «нашоукраїнців» не увійдуть до нової коаліції
Нардеп кращим виходом вважає створення міжфракційного опозиційного об'єднання.
«Зараз говорити про опозицію не доводиться, оскільки немає жодного нормативного документа, де згадується слово «опозиція», - підкреслив він.
Князевич заявив, що після прийняття закону про опозицію «можна буде говорити, що ми будемо в опозиції».
«Поки що ми в меншості, тобто ми - ті люди, які не увійшли до більшості», - пояснив він.
