Архiв

На українській шахті загинув робітник

О 15:55 2-го серпня на шахті «Міусинська» ДП «Донбасантрацит» через гостру серцеву недостатність помер охоронець 1951 року народження. Про це ForUm’у повідомили у прес-службі МНС України.

О 16:00 2-го серпня на шахтоуправлінні «Донбас» внаслідок падіння породи 49-річний гірник отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та забійну рану потилиці.

О 19:30 2-го серпня на шахті «Білореченська» 50-річний гірник отримав забій тазу, закритий перелом лонної кістки та подряпини правого стегна.