Сьогодні під стінами Верховної Ради нарешті стало спокійно. Рух не перекрито, передає кореспондент ForUm’у.
На вулиці Грушевського вздовж дороги стоять представники Партії регіонів з прапорами.
Біля першого під'їзду ВРУ, де розташована сцена, зібралося близько 500 чоловік, які нічого не викрикують.
Обстановка біля стін Ради спокійна.
