Суспiльство

Волинському губернатору соромно перед народом

Волинському губернатору соромно перед народом

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Бондар заявляє, що йому соромно за впорядкування населених пунктів області.


Як передає «УНІАН», про це він сказав сьогодні під час оперативної наради у Волинській ОДА з питань підготовки області до святкування 15-ї річниці Незалежності України.


Найбільше прикро, що немає урядовця, який би за це відповідав. У Луцьку і Ковелі ситуація особливо складна», - сказав Волинський губернатор.


Бондар звернувся до керівників підприємств, установ і організацій з вимогою навести лад на прилеглих територіях, прибрати сміття, прикрасити фасади і зобов'язав відповідні служби активізувати роботу з підготовки до святкування в оперативному порядку.