Суспiльство

Кабмін зменшив кворум для своїх засідань

Кабінет Міністрів України в п'ятницю прийняв постанову № 1039, якою вносяться зміни в тимчасовий регламент його роботи.

Зокрема передбачено, що засідання уряду відтепер будуть вважатися правомочними за умови присутності половини членів Кабміну, а не двох третин, як раніше, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

При цьому рішення Кабміну будуть прийматися більшістю голосів від загального складу уряду, а не більш ніж 50% присутніх на засіданні.