В Бахчисарайському районі автомобіль на дві години зупинив рух потягів в напрямку Севастополя. Про це ForUm’y повідомили в прес-службі ГУ МНС України в АР Крим.
На залізничному переїзді в районі с. Бузок іномарка виїхала на узбіччя і на повному ходу врізалася в опору залізничного стовпа контактної мережі.
Деформований стовп спочатку похилився, а потім повалився прямо на автомобіль. Водій автомобіля був у нетверезому стані. Рух залізничного транспорту було відновлено через дві години.
