В першому півріччі 2006 року заклади охорони здоров'я в Херсонській області на виконання державних програм і комплексних заходів отримали матеріальних цінностей з Держбюджету на загальну суму 5 млн. 940 тис. грн.
Про це повідомили в Головному управлінні економіки Херсонської обласної державної адміністрації, передає «УНІАН».
Також за кошти місцевих бюджетів для медичних установ придбано 14 автомобілів на суму 658,44 тис. грн. і медичного обладнання на суму 277 тис. грн.
