Інцидент, що стався вночі на Байконурі, перебуває під контролем уряду. Про це, як інформує кореспондент ForUm’у, повідомив сьогодні на прес-конференції прем'єр-міністра України Юрій Єхануров.
За словами голови уряду, він отримав першу доповідь про те, що сталося сьогодні о 7:40 ранку.
«Наскільки я поінформований... цей ракетоносій, який 20 років був на бойовому чергуванні, після чого його модернізували», - розповів він.
Нагадаємо, вчора, 26 липня біля півночі на Байконурі при запуску ракети-носія сталася аварія.
