Незалежно від того, який буде уряд в Україні, ціни на газ будуть зростати. Про це сьогодні на прес-конференції сказав прем'єр-міністр України Юрій єхануров, повідомляє кореспондент ForUm’у.
«Я вважаю, що той переговорний процес, який провів міністр (палива і енергетики - ред.) Плачков, був позитивним», - зазначив він.
Прем'єр наголосив, що росіяни хочуть одного - «щоб українці розуміли, що ціни (на газ - ред.) в Україні не можуть бути нижчими, ніж в Російській Федерації». Єхануров зазначив, що українська сторона це розуміє і водночас просить Росію зрозуміти, що процес переходу на світові ціни «повинен бути плавним, і ми його забезпечимо протягом декількох років».
