За матеріалами УБОЗ в Сумській області прокуратурою цього регіону порушена кримінальна справа стосовно посадовців одного з сумських ліцеїв, які, зловживаючи службовим становищем, привласнили 80 тисяч гривень бюджетних коштів, які призначалися для виплати стипендій, матеріальної допомоги, премій.
Як повідомили в Департаменті зв'язків з громадськістю МВС України, отримані незаконним шляхом гроші посадовці використовували на фінансово-господарські операції і власні потреби, передає «УНІАН».
Прокуратурою області порушено кримінальну справу за ст. 209 (легалізація, «відмивання» грошових коштів) Кримінального кодексу України.
