Суспiльство

У центрі Києва мітингують за Януковича

У центрі Києва проходить багатотисячна акція, учасники якої вимагають від Президента України подати кандидатуру лідера Партії регіонів Віктора Януковича на посаду прем'єр-міністра на затвердження до Верховної Ради.


Міліція відзначає, що в акції беруть участь приблизно 20-25 тис. людей, пише «УНІАН».


Прихильники Януковича почали свій хід від будівлі парламенту, пройшли вулицею Грушевського до Європейської площі, через Трьохсвятительську ідуть до вулиці Володимирської, після чого планують дійти до парку Шевченка і біля пам'ятника Т.Г.Шевченку провести мітинг на підтримку свого лідера.