В середу відбулися перші матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.
Київське «Динамо» розгромило в гостях латвійський «Металург» з рахунком 4:1, передає «Газета.ru».
Голи забили: Калонас (87) - Рінкон (20), Шацьких (29), Верпаковський (32), Гавранчич (82).
