У Донецьку співробітниками Управління по боротьбі з економічною злочинністю викрита юрист-аудитор товариства з обмеженою відповідальністю, яка підробила протокол засідання засновників вказаного товариства щодо передачі основних коштів новоствореному суб'єкту господарювання, де вона була засновником і керівником.
Внаслідок цього юрист незаконно стала власником майна вказаного товариства на суму понад 980 тис. гривень, передає «УНІАН».
Як повідомляє Департамент зв'язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ України, прокуратурою Донецька порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
