Суспiльство

Єхануров доручив розібратися із впровадженням супутникового зв'язку

Прем'єр-міністр України Юрій Єхануров доручив Міністерству транспорту і зв'язку вивчити доцільність впровадження програми національного супутникового зв'язку.


Про це він сказав сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.


Єхануров повідомив, що ідея дати таке доручення виникла у нього після відвідин технополісу «Київська політехніка». При цьому прем'єр уточнив, що інформацію Мінтрансзв’язку про цей проект, в якій повинна бути відбита вартість і доцільність проекту, слід представити на засіданні уряду в середу, 2 серпня, повідомляє «УНІАН».


При цьому прем'єр-міністр зазначив, що Україна здатна збудувати і запустити власний супутник. При будівництві супутника 70% комплектуючих можуть бути вітчизняного виробництва.


«Думаю, що Україна - така держава, яка в змозі мати свій власний супутник», - сказав Єхануров.