Архiв

У Запоріжжі знищили теплиці з коноплею

Співробітники Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків Запорізької області виявили і знешкодили урожай конопель, які вирощували в тепличних умовах.

36 гігантських кущів коноплі викорчувані і підлягають знищенню. Зараз проводиться експертиза якості зілля, хоча, зрозуміло, що ліквідовані коноплі в цілому «тягнуть» на більш ніж 100 тисяч гривень, пише «Новий регіон».

У справі фігурують 5 підозрюваних, вирішується питання про взяття їх під варту.