Львівська область - на шахті «Степова» бійці МНС надали медичну допомогу гірнику
Вдень 25-го липня у селі Глухів Сокальського району під час виконання робіт на території шахти «Степова» ДП «Львіввугілля» сталося раптове погіршення стану здоров’я 45-річного гірника. Про це ForUm’у повідомили у прес-службі МНС України.
На місце оперативно прибула реанімаційна протишокова група Львівсько-Волинського воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону МНС, яка надала постраждалому першу медичну допомогу та доставила до Червоноградської центральної міської лікарні.
