Суспiльство

Україна стане асоційованим членом ЄС?

Міністр закордонних справ України Борис Тарасюк і голова комітету у закордонних справах Європейського парламенту Елмар Брок обговорили питання укладення Європейської угоди стосовно асоціації між Україною і ЄС.

Як повідомляє прес-служба МЗС України, Тарасюк зустрівся з Броком у четвер, в рамках дводенного візиту європарламентарія з метою участі в міжнародній конференції, присвяченій європейській інтеграції України, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Під час зустрічі сторони обговорили питання розвитку внутрішньополітичної ситуації в Україні, подальшого просування зовнішньополітичного курсу України на вступ в ЄС і НАТО.

"Брок висловив надію, що курс України на зближення з ЄС залишиться незмінним, і запевнив в чіткій підтримці нашої країни на цьому шляху з боку європейських парламентаріїв", - говориться в повідомленні прес-служби.