Суспiльство

Мороз виразив співчуття парламенту Індії

Голова Верховної Ради України Олександр Мороз направив телеграми-співчуття голові Верхньої палати Парламенту Республіки Індія Бхайрону Сингху Шекхавату і голові Нижньої палати Парламенту Республіки Індія Сомнатху Чаттерджі у зв'язку із загибеллю людей під час терактів.


”Народні депутати України шоковані звісткою про численні людські жертви в результаті вибухів на залізниці в Мумбаї і рішуче засуджують криваві теракти, направлені проти мирних індійських громадян”, - мовиться в телеграмі, передає «УНІАН».

Як повідомили в інформаційному управлінні апарату ВР, від імені Верховної Ради Мороз просить передати співчуття рідним і близьким загиблих і побажання найшвидшого одужання потерпілим.


Нагадуємо, що в Індії в результаті терактів 11 липня загинуло щонайменше 190 чоловік, більше шестисот - поранено.
Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за вісім вибухів у потягах і на вокзалах міста Мумбаї.