Суспiльство

Янукович хоче продовжити політреформу

Янукович хоче продовжити політреформу

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович пропонує для підвищення ефективності місцевої влади створити Конгрес регіонального і місцевого самоврядування в Україні.

Про це він повідомив сьогодні на Всеукраїнському форумі депутатів від Партії регіонів всіх рівнів, який проходить у Києві.

«Зараз найсприятливіший час для створення ефективної системи народовладдя. Такий конгрес повинен стати консультативним органом для забезпечення взаємодії між радами всіх рівнів», - сказав Янукович.

Лідер Партії регіонів серед першочергових завдань діяльності парламентської коаліції назвав ухвалення ряду законопроектів для вдосконалення системи місцевого самоврядування

Крім того він вважає, що найближчим часом необхідно прийняти закони про Президента, про політичну опозицію, нову редакцію закону про політичні партії, закону про проведення всеукраїнського референдуму, а також закон про систему виборів, повідомляє «УНІАН».

На думку Януковича, першочергової уваги потребує продовження конституційної реформи. «Перш за все йдеться про закон №3207 (про зміни в Конституцію в частині місцевого самоврядування), також нові закони про місцеве самоврядування, а також про державні адміністрації», - пояснив він.

Як раніше повідомляв ForUm, лідер Партії регіонів Віктор Янукович закликав всі політичні сили об'єднати зусилля заради інтересів народу і держави.

«Нам всім пора жити для України, і всім необхідно включатися в цю нелегку роботу. Революція і мітинги закінчилися. Все це відійшло в історію і настав час спокійних, зважених і професійних дій», - сказав Янукович.

Лідер Партії регіонів також закликав всі політичні сили забути взаємні образи і образи, пробачити виявлену в минулому неповагу, що створювала перешкоди для розуміння і єднання. «Ми всі – діти України, ми – єдиний і неподільний народ», - додав він.