Суспiльство

Вінський: Бути в опозиції і керувати – це абсурд

Один з лідерів Соцпартії Йосип Вінський не виключає проведення в середу в другій половині дня засідання Верховної Ради у разі розблокування роботи парламенту.

"Я думаю, що "регіони" (Партія регіонів – ред.) сьогодні ухвалять рішення про розблокування і після обіду буде сесія", - сказав він в інтерв'ю журналістам у середу в Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

Кажучи про хід переговорів між членами парламентської коаліції і опозицією, Вінський знову підкреслив, що ключовим є питання розподілу комітетів у Верховній Раді. "Ми чітко сказали, що бути в опозиції і керувати комітетами, які визначають стратегічний курс - це абсурд, і ми на це не підемо", - сказав депутат, додавши, що коаліція готова надати опозиції функції контролю за владою.