Генеральний директор Всесвітньої торгової організації Паскаль Ламі відзначає успішні кроки України, направлені на адаптацію національного законодавства нашої держави до правил ВТО, і підкреслює про необхідність продовження цієї роботи з метою забезпечення повноправної участі в міжнародній торговій системі.
Як повідомили в прес-службі МЗС України, про це він сказав сьогодні під час зустрічі з Міністром закордонних справ України Борисом Тарасюком у Женеві.
В ході зустрічі Тарасюк проінформував про внутрішньополітичну ситуацію в Україні, відзначивши, що придбання членства у ВТО залишається однією з пріоритетних задач економічної стратегії розвитку України, передає «УНІАН».
Міністр передав Ламі лист від Президента України Віктора Ющенка щодо незмінності курсу України на вступ до ВТО.
