Знаменитий американський кіноактор Пол Ньюман має намір завершити свою кар'єру в Голівуді.
" Можливо, я попрацюю в ще одному фільмі, скажу останнє "пробач", - повідомив 81-річний актор на прем'єрі фільму "Тачки" (Cars), де його голосом розмовляє один з анімаційних персонажів.
" Коли приходить час іти, треба йти", - додав він, повідомивши, що у нього вже є плани з приводу свого останнього фільму, але розголошувати їх він поки не збирається, передає “Lenta.ru”.
Ньюман, що почав кар'єру в кінематографі в середині 1950-х років, зіграв ролі в таких фільмах, як "Кішка на розжареному даху" (Cat on а Hot Tin Roof, 1958), "Солодкоголосий птах юності" (Sweet Bird Youth, 1962), "Бутч Кесседі і Санденс Кід" (Butch Cassidy and Sundance Kid, 1969).
У 1986 році за роль у фільмі Мартіна Скорсезе "Колір грошей" (Color Money) Пол Ньюман отримав "Оскара" в категорії "кращий актор".
