Лідер Партії регіонів Віктор Янукович прокоментував на прохання журналістів інформацію про «три умови», за яких можуть розпочатися переговори з партнерами по майбутній коаліції. Про це ForUm’у повідомили у прес-службі Партії регіонів.
«Ми переживаємо зараз дуже відповідальний момент, коли треба особливо зважати на слова і заяви, і коли необхідно реагувати власне на офіційну позицію сторін, а не на висловлювання якихось інкогніто-джерел», - зазначив він.
«Саме таку тональність у веденні попередніх консультацій повинні обирати сторони, які справді хочуть домовитися про головне, а саме: про засади і принципи, опираючись на які ми можемо досягти об'єднання України, економічного відродження та суттєвого поліпшення життя людей», - сказав Янукович.
«Саме такі цілі є тим цементуючим чинником, який допомагає знайти спільну мову і виробити спільні позиції в усіх здорових сил українського політикуму. В ім'я цієї мети ми мусимо знайти компроміси в усіх інших питаннях, які до сьогодні роз'єднували нас. І тут дуже важливо починати не з ультиматумів, не з умов, а з пошуків консенсусу і порозуміння. Я усвідомлюю процес і тому не зважаю на заяви окремих гарячих голів, які є, ми знаємо це, по обидва боки», - заявив лідер Партії регіонів.
«Державний інтерес України – понад усе. Це єдина платформа і єдина умова, яку можемо виставляти на шляху утворення широкої коаліції», - підкреслив Янукович.
