Голова Київської обласної ради Володимир Майбоженко 1 червня звернувся до начальника столичного управління податкової міліції ДПА Івана Чорнонога з офіційним листом, в якому містилося питання, на підставі яких документів був затриманий депутат Київської обласної ради Андрій Павлов?.
“Вранці наступного дня на деяких телеканалах показали сюжет про те, як обласна рада нібито „кришує” нелегальний бізнес..., - повідомили ForUm’у в прес-службі Київської обласної ради. - Проте на прес-конференції, яка відбулася 2 червня 2006 року в обласній раді, журналісти побачили ще один сюжет, який відображав зовсім іншу картину: перевищення повноважень з боку столичної податкової міліції та її зневажливе ставлення до депутатів облради.”
“Учора близько 19.00 перший заступний голови облради Констянтин Бондарев повідомив мені по телефону про те, що на вулиці Шолуденка, 31 до приміщення столичної податкової міліції силоміць затягують „нашоукраїнця” Андрія Павлова. - Коли я туди приїхав, то побачив, що автомобіль Павлова стояв з відкритими дверими, — заявив Володимир Майбоженко на зустрічі з журналістами. — На жаль, впродовж двох годин я, як голова облради, взагалі не міг потрапити до приміщення, де примусово утримувався наш депутат... В облраді цей несподіваний арешт пов`язують з високопосадовими особами, які вирішили помститися за нещодавну відставку екс-губернатора Євгена Жовтяка. Як відомо, Адрій Павлов ще п`ятого травня 2006 року надіслав до голови облради офіційний лист: „Хочу довести до вашого відома про можливі зловживання з боку посадових осіб Київської обласної державної адміністрації при проведенні земельних аукціонів”. Згідно з даними Павлова, 10 ділянок, що були продані Київською ОДА в межах Новопетрівської та Шкарівської сільрад, належали до особливо цінних земель. А такі землі можна вилучати лише виключно за постановою Кабінету Міністрів. Саме тому технічна документація із землеустрою щодо оцінки ґрунтового покриву земельної ділянки була зроблена з фіктивним висновком Інституту землеробства УААН і затверджена розпорядженням голови Київської ОДА №790, що має ознаки кримінального походження.
Більше того, голова Київської ОДА ще 22 березня підписав 4 державні акти на право власності площею 25,2 га, які були видані ТОВ „Втор-Мет”. Однак втрати по землях сільськогосподарського та лісового призначення до державних та місцевих бюджетів у сумі 4 мільйони 103 тисячі 162 гривні до цього часу не сплачено. У зв`язку з цим депутати Київської облради мають намір підняти це питання на своїй сесії, що відбудеться восьмого червня, а також звернутися з відповідним листом до Президента України та голови Державної податкової адміністрації”.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом