Розпорядженням голови Держпромгірнагляду доручено начальникам територіальних управлінь перевірити забезпечення власниками належних умов утримання і безпечної експлуатації пасажирських ліфтів із швидкістю руху кабіни 2 і більш м/сек.

Про це повідомляє прес-служба Державного департаменту промислової безпеки, охорони праці і гірського нагляду МНС України.

Як наголошується в повідомленні, крім того, Держпромгірнагляду призначена комісія з спецрозслідування для розслідування причин і обставин аварії ліфта в Міністерстві транспорту і зв'язку вчора, 29 травня, передає «УНІАН».

Як повідомляв ForUm, 29 травня в будівлі Мінтрансзв’язку України під час підйому кабіни ліфта сталася несанкціонована зміна напряму її руху між 23-м і 24-м поверхами з подальшим неконтрольованим переміщенням вниз. На рівні 11-го поверху спрацювали гальмівні пристрої і уловлювачі. Ліфт повністю зупинився на першому поверсі. В кабіні ліфта знаходилося 16 пасажирів. За попередніми даними, 5 з 10 потерпілих, які звернулися за медичною допомогою, отримали травми різного ступеня тяжкості.

Ліфт, зроблено словацькою фірмою «Елвіт-Словак», змонтовано і введено в експлуатацію у 2003 році.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

438