Суспiльство

Донецькі податківці зібрали 3,2 млрд. грн.

В Донецькій області Державна податкова адміністрація в січні-квітні 2006 року забезпечила надходження до зведеного бюджету в розмірі 3,2 млрд. гривень. Це на 223 млн. гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як повідомили в управлінні із зв'язків з громадськістю, ЗМІ і масово-роз'яснювальної роботи обласної ДПА, у квітні поточного року надходження становили 887,6 млн. гривень, що на 143 млн. гривень більше показників квітня 2005 року.

До держбюджету в січні-квітні надійшло платежів на загальну суму 2,2 млрд. гривень, що перевищує минулорічні показники на 21,5 млн. гривень, повідомляє «УНІАН».

Фактичні надходження до місцевого бюджету з початку 2006 року становиил 1,1 млрд. гривень, що на 201,4 млн. гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.