Міністр України у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко повідомив, що 31 травня будуть готові всі документи на участь в другому етапі тендеру на проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.
Як повідомляється на Урядовому порталі, про це він заявив вчора на засіданні Кабінету Міністрів України під час затвердження Плану заходів на 2006 рікз підготовки до участі в другому етапі тендеру на право проведення фіналу Євро-2012.
«31 травня будуть готові всі документи на участь в другому етапі тендеру на проведення фіналу Євро-2012. Переконаний, ми будемо гідними претендентами на проведення в Україні змагань такого високого рівня», - відзначив Павленко.
Документ серед іншого передбачає розроблення законопроекту про проведення чемпіонату Європи з футболу в Україні і Республіці Польща «Євро-2012». Передбачається, що вказаний законопроект буде прийнятий Верховною Радою України в жовтні поточного року.
«Буде розроблено план заходів з будівництва і реконструкції об'єктів Національного спортивного комплексу «Олімпійський» відповідно до вимог УЄФА, а також план реконструкції і будівництва стадіонів і підготовки тренувальних баз», - повідомив Павленко, інформує «УНІАН».
За словами міністра, затвердженим Планом підготовки передбачається створення туристичної інфраструктури, реконструкція готелів і кемпінгів відповідно до вимог УЄФА в регіонах, які прийматимуть матчі Євро-2012. Це зокрема Дніпропетровська, Донецька, Львівська, Київська і Одеська області та місто Київ. Реалізацію цього завдання планується здійснити за рахунок залучених інвестиційних коштів.
В плані - внести зміни в Державну програму розвитку автомобільних доріг з метою здійснення першочергових заходів для розвитку транспортної інфраструктури.
Протягом другого кварталу буде завершено розроблення проекту концепції розвитку транспортної мережі міст Дніпропетровська, Донецька, Львова, Одеси і Києва.
Також має бути розроблений план заходів з реконструкції аеропортів, автомобільних і залізничних вокзалів в містах, де проводитимуться змагання.
Врахувавши застереження міжнародних фахівців щодо відсутності певного досвіду проведення спортивних заходів високого рівня, Україна проведе кілька міжнародних турнірів з футболу. Серед них - ІV міжнародний турнір з футболу пам'яті Валерія Лобановського, який стартував у Києві 12 травня і продовжиться до 14-го. Це також V міжнародний юнацький турнір з футболу пам'яті Віктора Баннікова (5-12 червня) і міжнародний турнір з футболу «Генерація - 2012» (8-13 серпня). Як почесні гості на турніри буде запрошено високе керівництво міжнародних структур з футболу.
Як повідомляв ForUm, 8 листопада 2005 року на Мальті завершилося засідання чергового Виконкому УЄФА, на якому були підбиті підсумки першого етапу тендеру на проведення фінальної частини Євро-2012. В результаті таємного голосування боротьбу за європейську першість продовжать Італія, Угорщина спільно з Хорватією і Україна спільно з Польщею.
31 травня 2006 року – термін подачі в УЄФА досьє заявки на участь в другому етапі тендеру.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом