Суспiльство

Кабмін підтримає ансамбль «Київські солісти»

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок використовування в 2006 році коштів, передбачених у Державному бюджеті для фінансової підтримки Державного камерного ансамблю «Київські солісти». Відповідна постанова уряду N561 датована 26 квітня 2006 року.

Як мовиться в тексті документа, Державне управління справами в межах встановлених бюджетних призначень перераховує бюджетні кошти Державному камерному ансамблю «Київські солісти» як їх одержувачу.

Бюджетні кошти прямують на забезпечення статутної діяльності ансамблю, зокрема популяризацію кращих творів українських композиторів і світової класичної музики, збереження і розвиток загальноосвітніх і національних музичних цінностей, залучення до них слухачів в Україні і за рубежем, передає «ЛІГА».

Об'єм фінансової підтримки ансамблю на покриття поточних витрат, що не забезпечені його власними доходами, не повинен перевищувати 90% фактичного об'єму валового доходу, отриманого за результатами діяльності в поточному році, а у разі такого перевищення об'єм фінансової підтримки відповідно зменшується.