Архiв

Вибухи в Харкові організували вимагателі?

Організатори вибухів в харківських супермаркетах підозрюються у вимаганні грошей для підтримання політичних сил.

Про це повідомив сьогодні на прес-конференції начальник управління МВС України в Харківській області генерал-майор Ігор Репешко, інформує «УНІАН».

За його словами, двоє затриманих у цій справі харків'ян на допитах призналися в тому, що направили листи з метою отримання грошей від керівників супермаркетів на загальну суму 50 тис. дол.

У своїх листах вони повідомляли, що гроші потрібно перераховувати на рахунки банків і банківські картки.

Репешко відзначив, що під час затримання підозрюваних були вилучені компоненти вибухових пристроїв, одяг, в якому вони були в момент злочину, адреси, куди збиралися направляти листи.

Начальник Департаменту кримінального розшуку МВС України Василь Паскал сказав, що викриттю злочинів сприяла скоординована робота правоохоронних органів в Харківській області. На його думку, це було серйозне випробування для міліції і СБУ, фактично була знайдена «голка в стогу сіна». На його думку, вибухи стали серйозною загрозою для безпеки харків'ян, люди почали боятися ходити в магазини.

Як повідомлялося, сьогодні вночі у Харкові затримали осіб, підозрюваних у вчиненні вибухів в супермаркетах міста 22 квітня. Тоді в харківських супермаркетах «Сільпо» і «ЮСІ» потерпіли 14 осіб, у тому числі дворічна дитина.