Заступник командувача Повітряних Сил ЗС України з авіації - начальник авіації генерал-майор Юрій Синенько заявив про те, що у 2006 році в Україні подвоїлася кількість екіпажів, які входять до складу Об’єднаних сил швидкого реагування. Про це ForUm’y повідомили у прес-центрі Міноборони.

“У нинішньому році ми подвоїли кількість екіпажів, які входять до складу Об’єднаних сил швидкого реагування. І зараз для нас головне - підтримання рівня льотного складу в системі протиповітряної оборони, виконання заходів зі застосування ударної і транспортної авіації. Таким чином, 2006 рік буде більш змістовним, а значить - і більш складним”, - сказав генерал-майор в інтерв’ю газеті “Народна Армія”.

Він також наголосив, що вже на початку січня цього року Повітряні Сили ЗС України мали необхідну кількість пально-мастильних матеріалів, які дозволили збільшити інтенсивність польотів порівняно з аналогічним періодом минулого року.

«Як наслідок - суттєво зросла кількість льотних змін, а наші льотчики зараз мають у півтора-два рази вищий наліт, ніж на початку 2005-го. Наприклад, середній наліт екіпажів ОСШР сьогодні складає 16-18 годин, а для решти - майже 7 годин», - зазначив Синенко.

У той же час він повідомив, що на сьогодні перед військовою авіацією поставлено завдання не лише збільшити кількісні показники, а й підвищити якість завдань з бойової підготовки. Це стосується роботи на полігонах, несення бойового чергування тощо.

«На поточний рік ми спланували виконання повітряних стрільб винищувальною авіацією не лише вдень, як було торік, а й уночі. Подібного, до речі, ми не робили років п'ятнадцять. Такі ж завдання стоятимуть і перед бомбардувальною, штурмовою, транспортною авіацією», - підкреслив заступник командувача Повітряних Сил ЗС України.

Він також додав, що триває підготовка льотчиків на класність. Завдяки цьому суттєво побільшало військових льотчиків І-го і ІІ-го класу. Зросла й кількість фахівців, які здатні виконувати завдання у найскладніших метеоумовах.

«Зараз більшість екіпажів авіаційних з’єднань літають як удень, так і вночі. Поступово ми робитимемо дедалі більший наголос на удосконалення професійної майстерності саме молодих кадрів. Для цього маємо достатньо досвідчених і добре підготовлених інструкторів, які зможуть виховати надійну зміну», - додав генерал-майор.

Говорячи про стан забезпеченості частин та з’єднань Повітряних Сил гасом, заступник командувача зазначив, що керівництвом Збройних Сил України робиться все можливе аби забезпечення пальним відбувалося згідно із заявленими потребами.

«Принаймні відповідні кошти для цього вже маємо. Оголошено тендер на придбання нової партії пально-мастильних матеріалів. Але зараз виникає інша проблема - відсутності необхідної кількості пального такого типу в Україні. Проте, на мій погляд, ця проблема буде своєчасно вирішена», - додав Синенко.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

338