Суспiльство

Україна візьме участь у Соборі слов'янських народів

Питання зміцнення міжнаціональних і міжконфесійних зв'язків Білорусі, Росії і України обговорюватимуться на Соборі слов'янських народів, який пройде в Мінську, повідомили у Федерації профспілок Білорусі (ФПБ).

За словами співрозмовників агентства , "у Соборі слов'янських народів, який пройде в 10-11 квітня в Мінську в Республіканському палаці культури профспілок, візьмуть участь депутати Держдуми Росії, Верховної Ради України, білоруські парламентарії , діячі науки, культури, бізнесмени і політики трьох держав", передає «Інтерфакс-Україна».

"Центральною темою Собору стане зміцнення традицій міжнаціональної і міжконфесійної дружби та співпраці народів заради майбутнього Росії, Білорусі і України", - повідомили у ФПБ. "Учасники Собору обговорять і приймуть широку програму дій, головною метою якої стане послідовна робота з відновлення і розвитку економічних, культурних, наукових зв'язків між народами трьох країн", - відзначили у федерації.

Планується , що "Собор покладе початок широкому, регіонально структурованому загальнонародному руху за союз трьох країн", -додали у ФПБ.