Військовослужбовці національної складової сумісного українсько-польського миротворчого батальйону «УкрПолбат» багатонаціональної бригади «East» сил КФОР у Косово почали виконання заходів щодо переведення озброєння і військової техніки на режим весняно-літньої експлуатації.
Як повідомили в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, певні заходи особовий склад національної складової «УкрПолбату» багатонаціональної бригади «East» сил КФОР проводить одночасно з виконанням миротворчих задач - патрулюванням зони відповідальності муніципалітету Штрпце, несенням служби на спостережних постах, проведенням благодійних акцій серед місцевого населення.
Впродовж 10 днів планується обслужити понад 100 одиниць військової техніки, яка знаходиться на озброєнні контингенту. Передусім це машини, які залучаються до виконання миротворчих задач, зокрема «Хаммери», БРДМ-2М і УАЗи, передає «УНІАН».
Особливу увагу надається рульовому управлінню і гальмівній системі автомобілів і броньованих машин. Їх надійність у гірських умовах, де доводиться виконувати бойові завдання нашим миротворцям, має першочергове значення для забезпечення безпеки руху.
